Veselé vánoce a šťastný nový rok 2017

12/22/2016 07:30:00 dop.

Rok je skoro za námi a jsou tu Vánoce, svátky klidu a vánoční pohody. Doba, na kterou se všichni nejvíce těšíme, ať jsme malý nebo velcí, o vánocích na věku skutečně nezáleží.
Tímto krátkým příspěvkem bych Vám čtenářům ráda popřála šťastné a veselé Vánoce. A také abyste se u vánočního stromečku všichni ve zdraví sešli a našli pod ním vše, po čem jste celý rok toužili.

Děkuji všem, že se ke mně na blog vracíte, jste mými pravidelnými čtenáři a aktivně komentujete články, které Vám po volných večerech píši. Doufám, že se na můj blog i v následujícím roce
2017 budete vracet a občas přispějete i komentářem, případně odběrem.

Co se týče mých plánů s blogem, od nového roku budou články vycházet dvakrát týdně. Střídat se budou jak recenze kosmetických produktů, tak nově spotřebičů do domácnosti, nakupovácí články, spotřebováno, inspirace do Vašich interiérů a také poznatky z mé domácnosti. Provedu Vás mou koupelnou, kterou jste si přáli vidět a možná i celým bytem, ve kterém strávíme ještě pár snad příjemných měsíců.

V neposlední řadě bych se Vás chtěla zeptat, zda i letos byste si přáli článek o tom, co jsme dostali s přítelem, Angelinkou a Timmíkem pod stromeček.

Ještě jednou Vám přeji šťastné a veselé vánoční svátky.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Želám krásne Vianoce a veľa úspechov v nasledujúcom roku jednak na blogu ako aj v živote :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Alex. :) Snad bude rok 2017 úspěšným. ;)

   Vymazat
 2. Článek určitě napiš. Už se těším! :) A přeji krásné svátky :)
  SIMANNE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ráda ho napíšu, protože vím, jak jsou tyto příspěvky žádané. :)

   Vymazat