Tipy na vánoční dárky pro domácí mazlíčky | Kočky, psi, hlodavci, ptáci

12/10/2016 11:29:00 dop.

Dnes pro Vás mám poslední článek s tipy na dárky a to pro Vaše chlupaté mazlíčky, jelikož i oni si zaslouží klidné prožití svátků a najít pod vánočním stromečkem nějaký svůj dárek, který jim pečlivě vyberete, koupíte a krásně zabalíte do vánočního papíru a převážete barevnou stužkou a mašlí.

 

Dárky pro kočičí miláčky 

Box plný překvapení, který obsahuje mokré i suché krmivo, pamlsky. Takže vy ani Váš miláček do poslední chvíle nevíte, co tam dobrého bude.
Hračky - myšky, vábničky, tunely, koulodráhy, vše co kočičky milují. Čím více hraček kočka má, tím více některé ignoruje a oblíbí si ve většině případech pouze pár hraček, které si bude nosit neustále s sebou po bytě.

Pamlsky, ať už nějaké mokré dobrůtky - pudinky, nějaké masové šťávičky, mléko pro kočky. Nebo suché, jako jsou sušené rybičky, masíčka s příchutí sýrů, či jitrnice. Dále sýrové kuličky nebo nějaké doplňky stravy - proti zubnímu kazu, na zdravý zrak a chrup.

Škrabadlo, k broušení drápků, či na celodenní odpočinek. Kočičky stromy milují a cítí se na nich bezpečně. Na trhu je nespočet druhů škrabadel.


Pro hlodavce

Kousací slámové domečky, na úkryt i na jídlo. Dají se sehnat na internetu i v každém zverimexu za výhodnou cenu.
Houpačka vyrobené z kokosové skořápky, dřevěných větviček a špagátu. Perfektní hra pro všechny křečky, potkany, myšky a morčata.


 Dřevený domeček, pro odpočinek krečka či morčete, dá se dát do rohu klece a křeček se tak bude cítit v bezpečí.


Pamlsky s obsahem zeleniny a ovoce, seženete v každém kamenném obchodě. Mají jak s příchutí mrkve, jablka, ananasu a dalších dobrot.


Pro ptáctvo

Různé překážkové hry, hrazdičky, lanka, zvonečky. Dají se koupit i zvlášť a připevnit se na chovnou klec, ve které ptáky máte.

 
Závěsné bidlo s pamlskama, které se zavěsí na vrch klece.


Pro psí miláčky 

Pamlsky, piškoty, kdo by nerad mlsal. Na trhu jich je spoustu, od sušených vepřových uší, po slepičí pařátky, po nějaké masové dobroty.


 Hračky, pískáka, plyšáky, míčky, lanka na kousání..Slavíte vánoce i s Vašimi miláčky? A co jim nadělujete pod stromeček?

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Naší kočce vždycky kupujeme nějaký lepší krmení :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To u nás by nešlo, jelikož jim kupujeme jen kvalitní konzervy, paštiky a granule. Tak dostanou nové deseti kilové balení do zásoby a spoustu pamlsků, které jim chutnají. :) Krásné vánoce Tvé kočičce. :)

   Vymazat
 2. Já už těch zvířat moc nemám, pouze dva králíky ale i ty něco dostanou. Když jsem měla psa, vždy si zabalené dárky zásadně rozbaloval sám, trhání papíru měl vždycky rád :-)
  Některé výše zmíněné věci se mi obzvlášť líbí. Nejvíce ta hrazdička pro ptáky, kdyby mi korelka v létě neulétla, určitě bych tohle pořídila. Velice pěkné jsou pro křečky různé domečky z kokosu, dřeva, kůry, to udělá tomu zvířeti daleko větší radost než ty plastové dreky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy není pozdě si nového mazlíčka pořídit a zabezpečit řádně byt na to, aby neunikl ven. To Angee a Timmík už přišli na to, kde schovávám jejich vánoční dárky a už si některé sami rozbalili. :D

   Vymazat
 3. Je dôležité myslieť aj na mazlíčkov :) Ja som násmu havovi kúpila také vianočné hryzátko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude určitě rád. Krásné Vánoce tobě a mazlíkovi. :)

   Vymazat
 4. Myslím, že je to skvělej nápad koupit něco malého i svému mazlíčkovi aji on je přece člen rodiny:) já si myslím, že krásný dárečky jsou ty na hraní v průběhu roku se opotřebují nebo zničí, takže Vánoce jsou skvělej čas na nový:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco malého, i velkého. My letos koupili nejvíce dárečků právě kočičkám, protože chceme, aby prožili krásné vánoce, přeci jen jsou to jejich první a už teď vidíme, jak jim zář očička, když vidí stromeček. To je pravda, průběhu roku se zničí spousty hraček, ale i tak je máme pořád v záloze a měníme je za nové. :)

   Vymazat