Tipy na vánoční dárky pro mladší děti

11/28/2016 06:00:00 dop.

I my jako malé děti rádi dostávali od ježíška dárky, proč tedy neudělat radost i dětem našim, sourozencům, či dětem od příbuzných? I když dnešní děti lpí ve většině případech na elektronice, najdou se i tací, kterým se zavděčíme i omalovánkami, pastelkami, panenkou či společenskou hrou.


Povlečení s oblíbeným super hrdinou či pohádkovou postavičkou. Která holčička, či chlapeček by nechtěli spokojeně spát v peřinách například s Vílou Amálkou, Hello Kitty nebo Spidermanem?


Pohádkové knížky, bohužel v dnešní době ustupují dětské knihy do pozadí a rodiče radši pouštějí dětem před spaním pohádky v televizi. Já si pamatuji, kdy mi každý večer četla mamka nějakou pohádku, nebo mi ji babička před spánkem vyprávěla.


Stavebnice Lego, já si pamatuji časy, kdy byly pouze kostky lega a teď jsou nějaké kosmické, vesmírné lodě, farma, domečky apod.,. Děti stavebnice milují, tak proč jim neudělat radost se stavebnicí, u které stráví několik hodin denně.Panenka, ať u obyčejná, či ta, která pláče a pokud ji nakrmíte, bude i čůrat. Každá malá holčička touží po malém miminku, které bude oblékat, krmit a vozit v kočárku.


Společenské hry, monopoly pro děti, scrable, človeče, nezlob se nebo puzzle či pexeso. Můžete si je hrát s Vašimi ratolestmi při chladných, či deštivých dnech a zabavit se na pár hodin.
Dílna pro malé kutily, která je vybavena nářadím, jako je vrtačka, šroubovák, různé matice a šrouby.

Kosmetický set pro malé kluky i holky. Tento je zrovna dívčí, který obsahuje toaletní vodu a nějaké dětské šminky. Vím, že tyto balíčky nabízí firma Disney a Oriflame. Kuchyňka pro malé kuchařky s vybavením - mixérem, nádobím a také některými potravinami.

Auto či vrtulník na dálkové ovládání, sen každého kluka, a někdy i holky. My jako malé děti jsme závodili s kamarády.


Omalovací sešity, s oblíbenými pohádkovými bytostmi, zvířátkami, autami apod.. 


Kreslící potřeby, pastelky, fixy pro malé umělce. Čím více barviček, čím krásnější obrázky.


Máte děti? Nebo malé sourozence, kterým děláte ježíška? Já ano, ovšem ten lpí právě na té elektronice a vybrat pro něj dárek vhodný k jeho věku je nad lidský výkon.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ja nemám žiaľ koho mladšieho obdarovať, ale ak by to bolo dievčatko určite by som jej kúpila nejakú rozkošnú voňavku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voňavky jsou také v provedení pro malé kluky. :)

   Vymazat
 2. Nemám mladší sourozence, ale malou neteř mám ,které budeme dávat podobné povlečení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malým dětem se člověk zavděčí nejvíce. :) Je to pro ně kouzelné. :)

   Vymazat