Spotřebováno #13 | Kosmetika, čističe pro domácnost

12/07/2016 07:40:00 odp.

Odpadkový koš na tříděný odpad mi opět přetéká prázdnými obaly a je tedy na čase naplnit skládku a podělit se s Vámi s mini recenzemi kosmetiky, se kterou jsem nějaký pátek měla čest se důkladně seznámit. A jelikož je produktů poměrně hodně, pojďme rovnou na to.


Ústní voda Listerin Cool mint, už jednou v tomto článku byl ale dnes je tu nejspíše naposledy. Jelikož jsem přišla na to, že v tomto je samý alkohol a v podstatě zubům a dásním více škodí než prospívá, takže přecházím na jinou značku. Tento strašně v ústech pálil.

Sprchový gel Vibrant, který krásně sladce voněl, poměrně hydratoval pokožku. Koupila bych si jej znovu.

Roztok na kontaktní čočky Visiomax, za málo peněz hodně muziky V očích nepálil, čočky vyčistil stejně jako ostatní jiné roztoky drahší kategorie.

Pánský sprchový gel Adidas, který neskutečně krásně voněl. Na příteli byl cítit ještě pár hodin po sprše. Pokožka po něm byla hebká a zvláčněná.

Pánský šampon Oriflame, vlasy umyl, ale strašně zapáchal. Přítel je rád, že mu už došel a vícekrát už jej doma nechce.

Micelární voda od značky Nivea, také stálice, která tu byla již několikrát. Už si ji ale nekoupím, jelikož chchi vyzkoušet novou.

Pleťový denní a noční krém od značky Garnier a Nivea, na které jste četli nedávno samostatnou recenzi.

Vlhčený toaletní papír Linteo, myslím, že by ho na toaletě měl mít každý. Je fajn při lehkých poraněních či při menstruaci.


Pánský holící gel od Oriflame. My ho skoro celý vyhodili, jelikož se nám v letních měsících zkazil. Gel se strašně lepil a holení bylo obtížné. Žiletka po něm klouzala, ale chloupky se ani nehnuly.

Alex čistit plovoucích podlah, toho ode mě také znáte. Zatím na plovoučky nepoužíváme nic jiného.

Lak na vlasy od Oriflame. Tento kousek se nepovedl, zapáchal, dusil a velmi zatěžoval vlasy. Navíc je prošlý, takže letěl při očistce do koše.

Jar na nádobí sensitive, jelikož v našem dočasném bytě nemáme myčku kam dát, musíme mýt nádobí ručně a vetšina jarů mi vysušuje ruce, tento ovšem ne. Voní, odmasťuje. Co více si přát.

Pěnové tužidlo od značky Lybar, tento kousek už mám více než 8 let a proto si žádalo o letenku. Příjemně vonělo, ale vlasy po něm byly zatížené.

Krémový citrónový čistit Cif, který používám na mytí koupelny a kuchyně. Dobře si poradí se zaschnutou mastnotou. Koupím znovu.

Čistit na okna a skla Clin, tento čistič doma používáme už řadu let a ráda se k němu neustále vracím. Je skvělý, umyje a nezanechává šmouhy. Akorát zabarvuje ubrousky/utěrky, které se dají snadno při 60° v pračce vyprat.


Dětský krém proti větru a chladu od značky Nivea. Jednalo se o velmi hutný a mastný krém, který jsem si každý večer aplikovala na pleť a pokožku a ráno jsem ho ještě cítila. Takže pro miminka je to skvělý přípravek do větrného počasí.

Olivovové tekuté mýdlo od značky Lilien. Hydratovalo, umylo nečistoty z rukou a příjemně vonělo. Koupím si ho určitě znovu.

Pánská pěna na holení od Oriflame, tu už ode mně znáte. Je to v koupelně naše stálice. Kupujeme ji stále dokola.

Závěsové kuličky do toalety od Brefu, toaleta je po nich osvěžena a čistá. Kupujeme stále.


A co jste naposledy spotřebovaly vy? třídíte odpad? 

You Might Also Like

0 komentářů