Náročný týden, focení, škola, objasnění

4/28/2015 07:14:00 odp.


Přeji hezký podvečer, i když moc hezký není, jelikož se nám slunce schovalo za oblačno a déšť. Tento článek nebude ze sekce kosmetiky, recenze a dokonce ani nakupování.
V minulém článku jsem psala, že nevím, kdy budou vycházet články, jelikož jsem v posledním ročníku a za měsíc mě čeká zkouškové období, z toho vyplývá, že blog musím posunout a učit se. Proto vám dnes chci napsat, co a jak bude ..

Včera byl můj den velmi hektický. Ráno jsem šla do školy, odpoledne jsem fotila článek s haulem (výjde zhruba do dvou týdnů) a poté mi přišla kamarádka, která mi dělá modelku pro závěrečnou práci. Tu jsem musela nabarvit, nalíčit, učesat a nafotit. Skončila jsem okolo třičtvrtě na devět, naučila jsem se a šla spát.
Dnešek vypadal podobně, jen jsem nečesala, ale upravovala fotky a psala práci.

Aby článek nebyl nudný, přidám sem pár fotek, které jsem včera venku vyfotila, ti co mě sledujete na instagramu jste je mohli vidět.


Pampelišky - úžasný ,,plevel", ovšem ne pro mě jako alergika.
I macešky už kvetou a na této si evidentně pochutnal nějaký slimák.


Moje kočička, která mi pomáhala při focení. A neustále mi chodila a strkala čumák před objektiv.


O víkendu se mi do rukou dostal katalog z Avonu a tuhle vůni jsem si ihned zamilovala. Je to má první objednávka z Avonu. Za tu cenu, kdo by ji nebral, že?


Jelikož jste v minulém článku psali, že byste chtěli více takových, rozhodla jsem se pro vás testovat sprchové gely a mléka. A zrovna se mi do rukou dostal tento s mikro perlami. Zatím musím říct, že je fajn.


A teď zpět k článku. Jak to bude s blogem? Nebojte, nekašlu na vás, jsem tu co to jen jde, mám pro vás rozepsané 2 recenze, haul, otázky a odpovědi (otázky mi pište klidně do komentářů) a rutinu.
Co vlastně studuješ a co poté budeš dělat? Momentálně jsem na kadeřníkovi v posledním ročníku a v září nastupuji do Ostravy na obor Podnikání.

Pro dnešek se s vámi loučím, jelikož si musím jít umýt hlavu a poté natočit vlasy (kvůli zítřejší akci) a učit se na čtvrteční písemku.

Do komentářů mi napište, zda byste takové články chtěli častěji. Mějte se krásně a přeji krásný První máj. :-)
Dendy

You Might Also Like

0 komentářů