JEDNODUŠE USKLADNITELNÝ RUČNÍ MIXÉR 3V1 EASY PREP

1/08/2018 06:00:00 dop.


Hledáte kuchyňského pomocníka, který při používání nezpůsobí další nepořádek? Pak mám pro vás tip na ideální řešení, který jsme si nedávno pořídili domů. Jedná se o produkt chytře navrženého ručního mixéru 3v1 Easy Prep od firmy Russell Hobbs, který v kuchyni šetří prostor díky tomu, že je se dá jednoduše zasunout do sebe.

Oficiální foto produktu Russell Hobbs.
Ruční mixér vám pomůže se sekáním ořechů, cibule nebo žampionů, při přípravě různých zdravých smoothie a dipů na dlouhé večery s rodinou a přáteli, se šleháním směsí na přípravy dezertů a dortů. Zkrátka vám pomůže téměř se vším. Disponuje dvěmi rychlostmi - nízkou a vysokou.

Skladnost ručního mixéru.
Pomocí jednoduché změny příslušenství vám pomůže zvládnout jakýkoli úkol v kuchyni, aniž byste si umazali celou kuchyň a použili ke všemu vlastní ruce. Byl navržen tak, aby nám ženám (ale také mužům) pomohl nejen s jednou určitou věcí. Řada EasyPrep je velmi jednoduchá na použití, manipulaci zvládne klidně i desetileté dítě. Velmi snadno se skladuje - části můžete zasunout do sebe, přívodní kabel můžete omotat kolem přístroje a také čistí. Ruční mixér má zapuštěná pogumovaná tlačítka pro snadnější čištění. Při umývání tak nemusíte mít strach, že se do mixéru dostane voda. Ideální pomocník pro ty, kdo bojuje o každý prostor v kuchyni navíc nebo pro lidi, kteří si na cestách rádi připravuji vlastní jídla a nápoje. A hlavně vznikla proto, aby nám usnadnila život, a to vše díky jedinému chytrému pomocníkovi.Pokud si potrpíte samotného vzhledu produktu, nadchne vás povrch s vysokým leskem, panel, mixovací metla i čepele jsou z broušené nerezové oceli. Součástí ručního mixéru je metla a dvě nádoby o objemu 1 litru a 750 ml, kterou využijete pro sekání. Všechny díly jsou vhodné do myčky nádobí.

Foto od výrobce
 
                         
       


 


You Might Also Like

0 komentářů