DÁRKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

12/18/2017 09:17:00 odp.

Do Vánoc zbývá pouhých pár dní a stále někde tápete, co dát Vašim blízkým pod stromeček? Ačkoliv jsem sice tipy na dárky již psala a já sama už mám všechny dárky zabalené a připravené doma, myslím i na ty z vás, kteří ještě tápou a vybírají poslední dárky.

V tomto článku mám pro vás pár tipů na dárky, které seženete na každém rohu, případně si je můžete ručně doma vyrobit. A věřím, že spoustu vašich blízkých potěší. A jelikož každý před Vánocemi máme spoustu práce vánočním úklidem, pečením a nakupováním, vrhneme se na článek rovnou bez dalších dlouhých vět.
Mého přítele potěší vždy nějaká knížka. Potěší určitě i rodiče, prarodiče nebo třeba sourozence. Chce to jen vybrat ten správný žánr. Pro ženy by to mohla být nějaká dobrá kuchařka nebo detektivka, pro děti nějaké pohádky a pro muže například scifi. Toho mého potěší vždy knížka s jeho oblíbenou postavou - Vetřelce. Má doma jak jeho postavičku, tak DVD, tak i knihy. Knížky se dají sehnat kdekoli v kamenném obchodě či hypermarketu. Mě osobně vyhovuje nakupování v knihkupectví Mega knihy, kde mají široký sortiment zboží, eshop i kamennou budovu. Navíc mají u všech knih příznivé ceny a věřím, že z nabídky si vyberete každý.

Kdo by se rád nedíval na nějaké filmy nebo nehrál hry. I ty se stejně jako knihy dají koupit téměř kdekoliv. Vejdete do obchodu, v regálu si vyberete a jednoduše odnesete k pokladně.

Kosmetické balíčky a vánoční dárkové balíčky čajů naleznete v úplně každém supermarketu. Stačí si jen vybrat z velké škály značek a příchutí. Nejen, že balíčky kosmetiky a čajů vypadají krásně, ale mají také využití, protože jej užívá úplně každý.
Domácí vánoční koňak zvládne doma naprosto každý. Na internetu je spoustu jednoduchých návodů a většinu surovin nalezneme každý doma ve své kuchyni. Hotový likér stačí nalít do nějaké hezké lahve, nazdobit a popsat a dárek ke konzumaci je na světě. Nestojí to ani moc času ani peněz.Sklenice naplněné oblíbenými sušenkami či bonbonami. Určitě jste už několikrát na internetu viděli, že někdo koupil obyčejné Lentilky, vzal skleněnou nádobu, nasypal do ní lentilky a po uzavření nazdobil skleničku a napsal jmenovku a krásný a levný dárek byl na světě? Zavařovací sklenici určitě doma každý má, pár balíčku Lentilek koupíte kdekoliv za pár korun a pak už jen stačí podle své fantazie míchat barevné dobrůtky do skleniček.Myslím si, že fantazii se meze nekladou a i nějakým dobrým alkoholem nikdy nikoho neurazíte. Teda pokud je mu více než osmnáct let. Dolů do komentářů mi určitě napište, co dáváte pod stromeček svým rodinám vy, případně i to, jestli už máte doma vše pečlivě nachystané nebo to budete řešit v následujících dnech.

Samozřejmě nezapomeňte ani na to, že o Vánocích je nejdůležitější, že se ve zdraví a pohodě všichni sejdete u večeře a užijete si příjemné společné chvíle. Nikoliv pouze o dárcích.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Vím, že to o tom není, ale když vidím ten koňak, mám docela na něj chuť.

  somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem na něj dostala chuť při psaní článků. :)

   Vymazat
 2. Veľmi zaujímavé nápady :) Pekný článok :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Hm tá kniha ma zaujala, škoda že moja polovička si radšej zahrá, než by si prečítal knihu. :D

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že pokud má Vetřelce rád, že by ho potěšila hra s vetřelcem. Mému se moc líbí! :D

   Vymazat
 4. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovědětVymazat