Our love challenges # 3

4/02/2017 10:57:00 dop.

Láska prochází žaludkem, tak se jmenuje druhá kapitola báječné knížky Our love challenges. Pokud ji ještě nemáte, o hodně skvělých zážitků přicházíte. My se s přítelem již činili a vyplnili jsme nějaké úkoly, které se nám pozdávaly. A jaké to byly se podíváme zase společně.


V prvním úkolu jsme se měli vyfotit, jak se navzájem krmíme dětskou výživou a napsat, jaká je naše oblíbená příchuť. Jelikož oba přesnídávky milujeme a máme jich plnou skříň, byl tento úkol hračka. Ovšem momentálně jsme měli nakoupené ty v sačcích, takže jsme každý vzali do rukou jednu a navzájem jsme si je držely u pusy. Moc srandy u toho teda nebylo. Foťák jsme dali na stativ, nastavili samospoušť a úkol jsme splnili! Pak stačilo jen fotku vytisknout, nalepit a bylo hotovo.

Ve druhém úkole jsme si měli vypěstovat vlastní mátu, bazalku a petržel. Zatím jsme si semínka zasadili, ovšem na listy si budeme muset nějaký ten den počkat. A mezitím čekáním jdeme na další úkoly.


Ve třetím úkole jsme si měli vyrobit vlastní zmrzlinu. Nenapadlo nás nic jiného, než koupit mražené jahody a maliny, rozmixovat je společně s moučkovým cukrem, dát do formiček a zamrazit. Také si vyrábíte tyto skvělé domácí zmrzlinky? Na léto naprostý ideál. A navíc stojí to pár korun a je to během pár minut.


Ve čtrvtém a zároveň posledním úkole jsme si měli shromáždit různé druhy jídla, která se k sobě vzájemně moc nehodí. My si vybrali od každého něco, tedy čokoládu, mandarinku, citrón, marmeládu, kečup, horčici, chilli omáčku, cibuli, jojo bonbóny, česnek, okurky, mozzarelu a pivo. Poté jsme si na střídačku zavazovali oči a hádali, co nám ten druhý strčil do pusy. Oba jsme poznali vše - jak jinak! Stránku jsme dokončili tím, že jsme vypnili do kolonek, které jídlo bylo nejnechutnější, nejlepší, co jsme nepoznali a co nejdéle trvalo určit. Pro mě bylo nejhnusnější pivo. Ostatní bylo v pohodě a kupodivu nám nebylo ani špatně.Třetím kapitolou je K zamyšlení. Jelikož jsem člověk, který se rád zamýšlí, byla tato sekce pro mně jak vyšitá.


V prvním úkole jsme měli nakreslit společný dům snů a nezapomenout na růžový tobogán. Co si budeme povídat, tobogán k životu nepotřebujeme. Jelikož jsme nedávno projížděli nabídku domečků k prodeji, měli jsme jich pár uložených pro inspiraci. No a abychom nemuseli knihu ničit našimi kresbami, fotku exteriéru a interiéru jsme tam jednoduše nalepili. Teď už jen vyčkat na toto bydlení a sen se nám splní! I když my chceme spíše do bytu.

Druhým úkolem bylo napsat 3 věci, které na sobě máme nejradši. A 3 věci, které bychom měli na sobě změnit a proč. Tento úkol byl poměrně náročný. Jelikož každý na sobě vidí především ty negativní věci. Ale přeci jen, nějak jsme to dali dohromady. Já sama na sobě mám určitě ráda svou klidnou povahu,vlasy a oči a postavu, respektive to, že jsem hubená i když jsem schopna naposezení sníst balíček chipsů a zapít ho coca-colou. A co bychom chtěli na sobě změnit bylo velmi jednoduché.


Třetím úkolem bylo zamyslet se nad tím, jací bychom chtěli být ve svých 70 letech. Jak bychom chtěli trávit svůj volný čas, kde bychom chtěli bydlet, jaké mazlíčky mít, co bychom do té doby chtěli dokázat nebo to, kolik dětí budeme mít.

Čtvtým úkolem bylo sepsat si "bucket list" věcí, které bychom chtěli spolu ve svém životě zažít. Vypadal následně: Koupit vlastní byt, založit rodinu, koupit si auto, vzít se, jet k moři a na hory, perfektně vychovat naše dítš, mít nejspokojenějšího Timmíka a Angelinku, být spolu v dobrém i ve zlém a hlavně ve zdraví a mnoho dalších bodů.


Pátým úkolem byla série hlubokých otázek, ve kterých jsme měli odpovídat naprosto upřímně. Otázky byly čtyři a to zda věříme na osud, co považujeme za naprosto neodpustitelné, kdy jsme naposledy brečeli a jaké je nejlepší zakončení dlouhého dne. Ani mně nepřekvapilo, že naše odpovědi byly téměř shodné.

Další kapitola se jmenuje Cestujeme, hýbeme se užíváme života, jelikož my jsme neustále na cestách, úkoly plnímě téměř každý víkend.

První úkol byl ten nejsnadnější, jaký mohl být, jelikož jsme měli cestovat vlakem. Tato forma jízdy je nám při výletu nejbližší. Máme už společně naježděných nespočet kilometrů. Úkolem bylo nalepit jednu nebo více fotek z vlaku. A jelikož my se snad při každé jízdě fotíme, bylo to jednoduché. Stačilo vybrat ty nejpovedenější fotky, vytisknout a nalepit na prázdný list. Jako inspiraci jsem na internetu našla fotky vlaků a dala jsem je na papír. 
Druhým úkolem bylo nalepit společnou fotku při západu slunce, napsat kdy a kde byla fotka pořízená a jak jsme se cítili. Na tento úkol jsme použili naši společnou fotku, která se již na blogu v jedné recenzi na fotoknihu objevila. Stačilo už jen dopsat, kdy a kde byla pořízená a bylo hotovo.

Třetí úkol nás teprve čeká, jelikož se máme vydat společně na pouť, projet se na horské dráze a navzájem si vystřelit růži z papíru. Sice už jsme na pouti spolu byli, ale nevystřelili jsme si růže z papíru. Takže až bude nějaká pouť v Ostravě nebo ve Štramberku, úkol splníme! A snad se nám mi povede růži vystřelit.

Co nás hrozně bavilo a stále baví je kapitola Bláznivé, protože proč ne! Jsou v ní úkoly, které si budeme nechávat až na společnou dovolenou u moře, neboť se máme pohřbít do písku a má nám čouhat pouze hlava, chodit jeden celý den na ostro (tuto výzvu máme splněno, ale fotka zde nebude). Další super výzva je pro milovníky pálivých paprik či nočních procházek hřbitovů.Líbání je součástí života ve dvou. A i když nejsem zastánce líbat se na veřejných místech, tato výzva mě k tomu nakopla. Nedá se říct, zda to vždy bylo líbání, většinou se totiž jednalo o pouhý polibek, ale i tak jsme to počítali. Měli jsme za úkol líbat se na netradičních místech, například pod vodou v aquaparku , ve výtahu, na ulici, v přírodě nebo také na dámských toaletách a v taxíku. Některé nám ještě scházejí, jelikož se na těch místech nevyskytujeme.
 
Jelikož nedávno pršelo, vydali jsme se bez deštníku ven plnit další skvělou výzvu. Měli jsme vyběhnout ven do deště a nechat se totálně promočit. Jestli jsme se smáli jako blázni to už nevím, ale seznam promočených věcí máte zde! Doporučuji to zkoušet pouze v teplých dnech, pěkně nás na druhý den škrábalo v krku.


Nejzábavnějším úkolem bylo venčit na vodítku plyšáka. Vrátila jsem se do dětských let. Bohužel v notebooku ale nemám fotku, jak jsme šli s naší pandou okolo paneláků. Myslím, že pocity vám říkat nemusím. Protože v 21 letech venšit plyšáka, mohou jen lidé, které si objednali tuto skvělou knížku plnou šílených výzev. 

Posledním úkolem pro dnešek bylo nějakým způsobem sehnat 5 zvířecích chlupů. My máme doma dvě kočky, proto, když jsem je jeden den kartáčovala, vyndaala jsem z kartáče chomáček chlupů a vlepila ho do knížky. K tomu jsem vytiskla fotku našich miláčků, když byly malý a úkol byl hotov. Ještě nám ale chybí 3, nemáte někdo nějaké zvíře? Máte již svou knihu objednanou nebo stále váháte? Děláte si společně se svou polovičkou tyto úkoly nebo na tyto challenge nejste?
Článek je sponzorován. Kniha byla zaslána firmou výhradně pro recenzi. Veškeré informace, které uvádím, jsou mé pravdivé poznatky.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Nemám ráda páry stojící na veřejnosti co se div nesnědí, ale líbání jako líbání, taky jsem byla trošku odtažitá, ale klasické polibky, proč by ne, je fajn vědět, že je na mě hrdý a chce aby to všichni viděli :D já bych do tohohle přítele asi nedonutila, už ho vidím, ale je to krásná knížka, a vypadá, že jste si to u vyplňování i užili :)

  Cosmokočka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky ne. Ale někde v přírodě, kde nikdo není proč by ne. Já jak jsem to přítelovi řekla, že tato kniha příjde, tak se tvářil neutrálně, ale po prvním úkolu se mu líbí. Je fakt, že některé zamítl rovnou. :-D

   Vymazat
 2. Přesnídávky mám ráda dodnes, i když už nejsem dítě :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já snad neznám nikoho, kdo by je neměl rád. :D

   Vymazat
 3. Celkom super úlohy tam sú :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Některé úkoly jsou šílené, do kterých si prozatím netroufáme. Ale věřím, že nikdo z párů, co si tuto knihu objedají, se nudit nebudou. :) Především v letních měsících.

   Vymazat
 4. Jé to je boží:) člověk se alespoň pobaví. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si piš že jo. A někdy i ztrapní. :-D Viz. venčení plyšáka. :D

   Vymazat
 5. Toto sa mi páči čoraz viacej, zaujímavé úlohy ;D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to nejsou ani zdaleka ty top úkoly. ;)

   Vymazat