OUR LOVE CHALLENGES # 1

3/08/2017 05:46:00 odp.


Máš přítele či přítelkyni a rádi byste chvíle strávené spolu zpestřili netradičními výzvami? Díky nové knize, která si nese název Our Love Challenges naleznete podněty až ke 180 aktivitám, které vás pobaví, protáhnou, dojmou, donutí zamyslet se, upevní váš vztah a díky kterém postupně vytvoříte jedinečný záznamník svých společných nejkrásnějších momentů.


Společně se mnou a knihou se v následujících zhruba 5 příspěvcích u mně na blohu vydáme hledat naše ukryté poklady, zavzpomínáme na den, kdy jsme se poznali, uspořádáme piknik, vytvoříme letní playlist, proběhneme v dešt, vytvoříme tu nejextravagantnější pizzu nebo vyvenčíme plyšáka na louce. Tohle a mnohem více vám budu postupně v příspěvcím odkrývat, a vy můžete být u toho a společně s vaši drahou polovičkou plnit tuto challenge také. 


Kniha Our Love Challenges je rozdělena do osmi tématických sekcí, které obsahují několik výzev. Některé jsou extra lehké, a zaberou vám pár minut, ale najdou se tam i nějaké oříšky, nad kterými se budete muset zamýšlet. Je formátu A4 a má 200 stran.


Vyplněné úkoly můžete buďto do knihy nalepit, případně nakreslit. Já sice kreslit umím, ale rozhodla jsem se, že některé úkoly udělám formou fotografií a text napíšu do wordu, vytisknu a poté do knihy vlepím.Nikdo přeci ve vztahu nemá rád stereotyp a nudu, a proto pokud rádi experimentujete v životě a sexuálních aktivitách, objednejte si tuto brožuru plnou zábavy ještě dnes na stránkách Our Love challenges.Máte rádi dobrodružství? Zaujala vás a vaši polovičku tato výzva?

Článek je sponzorován firmou Our Love Challenges, která mi knihu zaslala k recenzi. V článku však uvádím své poznatky o brožuře. Fotografie k tomuto článku jsou použity z oficiálního webu společnosti. Nejde o placenou reklamu!


You Might Also Like

7 komentářů

 1. To je super, pěkné, myslím si, že by i do toho přítel šel :) Stereotyp ve vztahu není moc dobrý, rádi vymýšlíme nové věci, aktivity výlety, vše to prospívá vztahům, i obecně samozřejmě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj přítel neváhal. Naopak už teď se těší aż vyrazíme do přírody a budem mít pohyb za dobrodružstvím. Stereotyp je jedna velká nuda. :)

   Vymazat
 2. Jů to je super:) to by se také hodilo:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není snažší způsob než objednat. :)

   Vymazat
 3. Tak to je skvelé :) My budeme mať s priateľom výročie, takže možno sa po nej aj pozriem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se koukněte. Kniha je skvělá. Včera jsme nějaké úkoly plnili a stály za to. :)

   Vymazat