DNES už ANI CHATOVÁNÍ V RUKAVICÍCH NENÍ PROBLÉM

1/05/2017 10:20:00 dop.


Rukavice v zimě nejsou pouze ochranným oděvem před nepříjemnou zimou a mrazem, ale jsou také praktickým doplňkem, který navíc působí velmi elegantním a vkusným dojmem. Navíc tyto pánské rukavice mají zakončení na palci a ukazováčku ze speciálního materiálu, díky kterému můžete bezproblémově ovládat dotykový displej mobilního telefonu nebo tabletu. Já ani přítel jsme tomu zpočátku nevěřili, že v rukavicích se budou moct psát sms zprávy bez toho, aniž bychom psali nesmyslné znaky a museli zprávu přepisovat na deset pokusů kvůli překlepům. Na displeji píšete zprávy jako byste rukavice na rukou neměli.
Detail na pánských rukavicích.
Pánské rukavice jsou z velmi příjemného materiálu, nikde neodstávají přebytečné nitky, nemají viditelná oka přes která profukuje a hlavně je v nich opravdu teplo (ovšem v mraze -10 stupňů Celsia, který momentálně je v nich teplo dvakrát není) a nepotí se v nich ruce, jako to u většiny rukavic je. Uvnitř jsou rukavice plyšové. Součástí je i dekorační pásek. Navíc jsou v univerzální velikosti, takže je obleče jak puberťák, tak i Váš tatínek či dědeček.

Plyšová výstelka rukavic.

Materiál určený k bezproblémového dotýkání mobilního displeje.

Proto pokud hledáte kvalitní a navíc praktické elegantní rukavice pro své milované muže, mohu Vám je vřele doporučit. Pár rukavic můžete zakoupit na eshopu postovnezdarma.cz za skvělou zvýhodněnou cenu 145 korun českých. Na výběr máte ze tří barev - tmavě šedé, hnědé a černé a poštovné je samozřejmě zdarma. Akorát rychlost dodání je poněkud pomalejší, musíte si zhruba 3 týdny počkat.
Vlastnosti pánských rukavic

Materiál: umělé vlákno, PU kůže
Barva: černá, hnědá, tmavě šedá
Celková délka: 24,5 cm
Délka prstů: 9,5 - 10 cm

Máte s e-shopem poštovnézdarma.cz zkušenost? Zaujali Vás nabízené rukavice? 


Děkuji stránce poštovnézdarma.cz za poskytnutí výrobku k recenzi. Recenze je založena na pravdivých informacích o výrobku z mého pohledu. Recenze není založena na nepravdivých informacích o výrobku a nenabádá, abyste si zboží za každou cenu koupili.


You Might Also Like

0 komentářů