Vánoce v peřině aneb tipy na vánoční filmy

12/15/2016 07:08:00 odp.

Vánoční atmosféra, stůl plný skvělého cukroví a ovoce, zapálené svíčky, puštěná televize a deka. Také tuto zimní klasiku znáte a provádíte každou zimu? Já ano, s přítelem milujeme, když máme den volna, kdy zalezeme pod deku a koukáme se na nějaký skvělý film, ať už je to komedie nebo animovaná pohádka. A pokud vy sami občas jako my tápete, co si pustit, dávám Vám tipy na filmy s vánoční tématikou, které si rádi pouštíme doma my.


Vánoční klasika, kterou viděl snad minimálně jednou každá z nás a to Láska nebeská. Jedná se o romantickou komedii ve stylu čtyři svatby a jeden pohřeb. Příběh se odehrává v předvánočním Londýně.

Nesmí chybět ani skvělá rodinná komedie a to Grinch, kterou milujeme nejen my dospělí, ale také naše děti nebo naši mladší sourozenci.Jako další tu mám vánoční komedii o zapomenutém synkovi a dvou nešikovných lupičích, ano, řeč je o malém Kevinovi ve filmu Sám doma. Chlapec, který se už "ničeho nebojí", může dělat všechno to, co jinak v přítomnosti rodičů nemůže..

 

 Další komedii, tentokrát českou je Vánoční kameňák, sice je to stupidita, ale při nudě Vás skvěle pobaví a zkrátíte si tak třeba čekání na výtečný bramborový salát a smaženého kapra.


Animovaný film, který jsem milovala jako dítě - Rudolf sob s červeným nosem, který se svými kamarády zachránil Vánoce. Jednoho dne se rodičům narodil malinký šikovný sob, rodiče ho milovali, ovšem okolí se mu smálo, byl jiný, měl červený nos, který svítil.


Klasika, která už mi upřímně leze na nervy je Mrazík, případně Popelka, která je vysílaná pravidelně každé vánoce, případně na Nový rok.


Ledové království, nádherná pohádka, kterou milují všechny malé děti, především holčičky.


A poslední rodinnou komedií jsou Vánoce naruby,  které hodláme letos poprvé zkouknout, ovšem šetříme si ho až na Štědrý den, když budeme s Timmískem a Angelinkou vyhlížet Ježíška s dárečkama.


Těšíte se na Štědrý den? A na jaké filmy s vánoční tématikou se díváte vy? 

Poslední šance zapojit se do velké vánoční soutěže!  

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Naprosto miluji Grinche a Sám doma je také klasika.
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Na Lásku nebeskou a Sám doma koukám každý rok pravidelně, bez toho nejsou Vánoce! :)
  Sim in the Bubblegum
  VÁNOČNÍ GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 3. Sám doma vianočná klasika, ktorá nemôže chýbať :) Za mňa je môj obľúbený aj vydarená vianočná komédia Budiž svetlo. Slovenská a česká klasika ma už tak nejak veľmi neberie. Mrázika som už posledne roky vôbec nepozerala a vynechávam ho, Popoluška sa ešte dá :) A ešte tiež film ktorý ma baví je Bláznive vianoce :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mám alergii na Šrekoledu, Mrazíka a Popelu. Jedno a totéž točící se neustále dokola. :)

   Vymazat
 4. Skvelé tipy! <3 Rudolfa mám najradšej, je to nesmierne milá rozprávka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! :) To teda je. Zabaví každé dítě i jejich rodiče. :)

   Vymazat
 5. Láska nebeská je klasika, ktorú mám veľmi rada :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je skvělé, už jsi ji letos zkoukla nebo čekáš na den D? :)

   Vymazat
 6. z těchto mám nejraději Sám doma <3 Zrovna jsme se ségrou včera rozkoukaly dvojku. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sám doma je skvělý vánoční film, také ho máme s přítelem rozkoukaný: :)

   Vymazat
 7. Sám doma a Love Actually už je klasika..:)

  OdpovědětVymazat