Pořiďte si netradiční adventní kalendář

11/09/2016 05:12:00 odp.

Máte už koupený svůj adventní kalendář pro tento rok? Že ne? Tak se letos vykašlete na klasický čokoládový, který v každém supermarketu stojí od deseti korun výše. Nebo jste snad toho názoru, že adventní kalendáře patří pouze dětem? Kdepak! Připravila jsem si menší přehlídku netradičních kalendářů, které nám zpříjemní advent a čekání na Štědrý den. Některé z nich určitě znáte z minuého roku. Na trhu jsou nejen kosmetické, zvukové, knižní, pivní, čajové, svičkové, ořechové, s ovocem ale také erotické! Takže výběr je pestrý a už si stačí jen vybrat. Já osobně bych nejvíce využila ten svíčkový, čajový a kosmetický. I když ani ten erotický nemusí být špatný - pokud je vám tedy více než 18 let.

Adventní kalendář plný kosmetiky, seženete jak v parfumeriích Sephora, Douglas, dále v Dm nebo třeba Lush. Stačí si jen vybrat. Ceny se pohybují od 400 korun výše.

Pro milovníky votivých svíček Yankee Candle, kdo z Vás nerad pálí v pochmutném počasí svíčky? Mě teda hoří svíčka téměř každý den, kdy si chci chvíli odpočinou od stresu a jen si užívat domácí pohodu.


Nesmíme zapomenout ani na naše protějšky, kteří miluji alkoholické nápoje. Tento kalendář nadhle každého chlapa, který si občas rád dá skleničku nějakého dobrého alkoholického nápoje.


Kalendáře s pamlsky pro naše chlupaté mazlíčky, ani na ně nesmíme zapomenout. Na trhu jich je spousta - pro kočky, psy, ale i pro hlodavce. Vyrábí jich spoustu značek, stačí jen najít ten, který Vašim miláčkům bude chutnat.Dále adventní kalendář pro milovníky laků na nehty, to potěší snad každou ženu, která miluji upravené nehty. Musíte uznat, že barvičky jsou krásné. A není nad to, si každý den otevřít okýnko s překvapením, jaká barva tam asi zrovna bude.

 

Nesmíme zapomenout ani na ratolesti. V různých knihkupectví se dá sehnat kalendář s pohádkami, legem, postavičkami zvířátek nebo s hudebními CD plnými různých dětských písniček.A posledním adventním kalendářem je tento skvělý miláček, kterého budou chtít snad všichni. Jedná se o kalendář plný čajů od velmi oblíbené značky Teekanne, které vás zahřejí v zimním období a zkrátí vám chvíli na čekání Štědrého dne. A jaký kalendář budete mít letos vy? Zůstanete u klasického čokoládového nebo budete mít některý z těchto? Je tu někdo, kdo kalendář pro děti či rodinu vyrábí sám?

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Já žádný kalendář nemám a ani neplánuji ale některé nápady se mi líbí, jako například ten s čajem nebo yankee candel. Kdybych měla psa tak jemu bych určitě pořídila nebo vyrobila. Přemýšlím že se kouknu na internet na nějaké pěkné návody jak něco podobného vyrobit doma.

  OdpovědětVymazat
 2. Na ten adventní kalendář od Douglasu koukám hned od začátku, ale pořád se ovládám a říkám si, že ho nepotřebuji...Tak snad mi to vydrží :D
  Sim in the Bubblegum

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se právě také dívám a zatím odolávám, přeci jen, přes rok si mohu nakoupit kosmetiku, tu zabalit a pak na to nadepsat číslo. :D

   Vymazat
 3. Jéé, tak takovýhle nějaký kalendář bych brala hned! :) Ale asi se nepoštěstí, budu ráda, když budu mít alespoň nějaký čokoládový :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus napsat Ježíškovi, budeš ho mít na příští rok. :)

   Vymazat
 4. Zatím nejsem pro nějaký rozhodnutá, ale určitě si nějaký pořídím a nebo si ho sama vyrobím.
  Můj blog: Beauty by K. + a na blogu probíhá soutěž!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čas ještě máš. Díky za pozvání na soutěž. :)

   Vymazat
 5. JÉÉÉ nějaký takový stylový kalendář bych brala, ale vzhledem k tomu, že nám kupují naši kalendáře, zůstávám u čokoládového, ale i ty se dají sehnat originální, když jsme byly v Rakousku měli tam ručně malované čokoládové tabulky vypaající jako kalendář a pak mms kalendáře a podobné :))

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Páni, to muselo vypadat krásněj. :)

   Vymazat
 6. Já zůstanu asi u klasických čokoládek :))

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám doma ještě jeden z minulého roku, nějak mě ale ta čokoláda v nich nechává chladnou. :)

   Vymazat